MARIO: Podzimky s Artušovci 25.-29.10.2023

09.10.2023

Chybí ti tábor? Máš volné podzimní prázdniny? Nechceš sedět doma a chceš zažít 5 dní v přírodě s nabitým programem a s kamarády?
Tak pojeď s námi na vícedenní akci, kde tě čekají zajímavé hry a aktivity venku i v chatě.
Pojedeme vlakem z Frenštátu MĚSTO do Vsetína a potom pěšky na chatu Nivy. Jedná se o velkou chatu, kde se spí v pokojích na matracích na zemi ve vlastním spacáku. Chata má mnoho místností, velkou jídelnu s krbem, ve sklepě je pingpong a taky stolní fotbálek a okolo chaty je prostorná zahrada. Jsme na okraji chatové osady Nivy, kousek od lesa a většina programu bude probíhat venku. Chata je vybavena elektřinou, jsou tam záchody i koupelna se sprchami.


V ceně akce 1 700 Kč je doprava, ubytování na 5 dní, program, pitný režim, strava 5x denně, dozor a materiální zajištění akce.


SRAZ: ve středu 25. 10. 2023 v 16:30 na vlakové zastávce Frenštát, MĚSTO (přijďte, prosím, včas, ať stihneme vlak, jede v 16:43), všechny věci sbalte do batohu, který přepravíme autem, s sebou si vezměte batůžek s pitím a čelovkou.


PŘÍJEZD: v neděli 29. 10. 2023 v 16:08 na vlakovou zastávku Frenštát, MĚSTO (je to předpokládaný čas příjezdu vlaku do stanice)


Co s sebou: teplý spacák do budovy, prostěradlo/deka na matraci, vlastní hrnek, přezůvky do chaty!, pláštěnka, baterka/čelovka , dostatek vhodného oblečení a obutí do podzimní přírody (minimálně 2 na výměnu), pohodlné oblečení do chaty, ponožky a spodní prádlo v dostatečném množství, hygienické potřeby (kartáček, pasta, ručník, hřeben, pravidelné LÉKY-popsané i s dávkováním), čepice a rukavice, kartička zdravotní pojišťovny (nejlépe pouze kopie), pití na cestu vlakem - vše prosím sbalte do zavazadla
Neberte s sebou prosím cennosti a mobily. Neručíme za jejich poškození a budeme rádi, když si budeme společně užívat program bez elektroniky. Možnost kontaktu je s hlavní vedoucí akce (viz. níže). Oblečení volte, prosím, takové, které se může zašpinit a případně i poškodit.


Informace před i v průběhu podzimek: Kateřina Smolanová (Kasmina), tel: 736 480 463, smolanova@astrafren.cz


Na akci je nutné se předem elektronicky přihlásit (není potřeba od září 2023 tisknout a podepisovat přihlášku a nosit do Astry), přihlášení je možné do neděle 22. 10. 2023. Kapacita akce je omezena. Neváhej a pojeď s námi užít si aktivní podzimky v přírodě.
Platba je možná převodem na účet (variabilní symbol obdržíte v emailu po přihlášení) nebo hotově na pokladně ASTRY. Platbu je nutné uhradit do neděle 22.10.2023.