AKCE, které připravujeme...

Tady naleznete informace k plánovaným akcím, které pro vás chystáme. Budeme rádi, když se k nám přidáte. 

Víkendová akce ve Frenštátě, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden tajemný příběh... Záhada?

Již několik let pořádáme výjezdový podzimní tábor. Loni nám to znemožnila situace ve světě, ale my se nevzdáváme a pro letošní prázdniny plánujeme opět další akci. Pravidelně totiž vyrážíme na chatu někde v okolí, kde společně prožijeme dobrodružství a společné chvíle. V rámci pobytu máme zajištěné ubytování, dopravu z Frenštátu, jídlo 5x denně,...

Již několik let pořádáme výjezdový podzimní tábor. Pravidelně vyrážíme na chatu někde v okolí, kde společně prožijeme dobrodružství a společné chvíle. V rámci pobytu máme zajištěné ubytování, dopravu z Frenštátu, jídlo 5x denně, pitný režim, program.

Tady máte termín konání potáborového srazu z letního tábora LT Ztraceni!!! Zveme tedy všechny účastníky Ztracených, kteří s námi byli v termínu 6.-20.8.2018, aby se s námi vydali na luxusní pobyt, kde vám vynahradíme vše za ztroskotanou výpravu na Hawaii :) Moc se na vás těšíme a už se na vás chystáme!!! Bude to jízda!