AKCE, které připravujeme...

Tady naleznete informace k plánovaným akcím, které pro vás chystáme. Budeme rádi, když se k nám přidáte. 

Čeká na nás víkendová akce na krásné chatě Višňovka, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden napínavý příběh V ŘÍŠI DIVŮ!

Víkendové setkání účastníků 20. artušovského letního tábora PROROCTVÍ, který proběhl v termínu
15. - 29. 7. 2023 ve Lhotce u Litultovic.

Chybí ti tábor? Máš volné podzimní prázdniny? Nechceš sedět doma a chceš zažít 5 dní v přírodě s nabitým programem a s kamarády?
Tak pojeď s námi na vícedenní akci, kde tě čekají zajímavé hry a aktivity venku i v chatě.
Pojedeme vlakem z Frenštátu MĚSTO do Vsetína a potom pěšky na chatu Nivy. Jedná se o...

Víkendová akce přímo v prostorách Astry a v ulicích Frenštátu, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden napínavý příběh... BAF!

Víkendové setkání účastníků artušovského letního tábora ERROR, který proběhl v termínu 16.-30.7.2022 ve Lhotce u Litultovic. Čeká na nás víkend letních vzpomínek, přátel a samozřejmě také her a aktivit.Těšíme se na vás,tým vedoucích z ERRORU

Na vědomost se dává, že Arturie své věrné povolává. Vydejte se s námi ještě jednou na dobrodružství Ve jménu královny!

Chybí ti tábor? Máš volné podzimní prázdniny? Nechceš sedět doma? Chceš zažít 5 dní v přírodě plné pohybu a kamarádů?Pojeď s námi na vícedenní akci, kde tě čekají zajímavé hry a aktivity venku i v chatě.

BANG!

20.04.2022

Květnová víkendovka, která stojí za to!

Víkendová akce ve Frenštátě, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden tajemný příběh... Záhada?