AKCE, které připravujeme...

Tady naleznete informace k plánovaným akcím, které pro vás chystáme. Budeme rádi, když se k nám přidáte. 

Víkendová akce přímo v prostorách Astry a v ulicích Frenštátu, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden napínavý příběh... BAF!

Víkendové setkání účastníků artušovského letního tábora ERROR, který proběhl v termínu 16.-30.7.2022 ve Lhotce u Litultovic. Čeká na nás víkend letních vzpomínek, přátel a samozřejmě také her a aktivit.Těšíme se na vás,tým vedoucích z ERRORU

Na vědomost se dává, že Arturie své věrné povolává. Vydejte se s námi ještě jednou na dobrodružství Ve jménu královny!

Chybí ti tábor? Máš volné podzimní prázdniny? Nechceš sedět doma? Chceš zažít 5 dní v přírodě plné pohybu a kamarádů?Pojeď s námi na vícedenní akci, kde tě čekají zajímavé hry a aktivity venku i v chatě.

BANG!

20.04.2022

Květnová víkendovka, která stojí za to!

Víkendová akce ve Frenštátě, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden tajemný příběh... Záhada?

Již několik let pořádáme výjezdový podzimní tábor. Loni nám to znemožnila situace ve světě, ale my se nevzdáváme a pro letošní prázdniny plánujeme opět další akci. Pravidelně totiž vyrážíme na chatu někde v okolí, kde společně prožijeme dobrodružství a společné chvíle. V rámci pobytu máme zajištěné ubytování, dopravu z Frenštátu, jídlo 5x denně,...