Podzimky s Artušovci: A co teď?

06.10.2022
Chybí ti tábor? Máš volné podzimní prázdniny? Nechceš sedět doma? Chceš zažít 5 dní v přírodě plné pohybu a kamarádů?
Pojeď s námi na vícedenní akci, kde tě čekají zajímavé hry a aktivity venku i v chatě. 

Co s sebou: teplý spacák do budovy, prostěradlo/deka na matraci, vlastní hrnek, přezůvky do chaty!, pláštěnka, baterka/čelovka , dostatek vhodného oblečení a obutí do podzimní přírody, pohodlné oblečení do chaty, ponožky a spodní prádlo v dostatečném množství, hygienické potřeby (kartáček, pasta, ručník, hřeben, pravidelné LÉKY-popsané i s dávkováním), čepice a rukavice, kartička zdravotní pojišťovny (nejlépe pouze kopie), pití na cestu vlakem - vše prosím sbalte do zavazadla, které unesete (ideálně batoh)

Neberte s sebou prosím cennosti a mobily. Neručíme za jejich poškození a budeme rádi, když si budeme společně užívat program bez elektroniky. Možnost kontaktu je s hlavní vedoucí akce (viz. níže). Oblečení volte, prosím, takové, které se může zašpinit a případně i poškodit. 

Pojedeme vlakem a pak pěšky na chatu "Na kopečku" Hodoňovice. Jedná se o velkou chatu, kde se spí v pokojích na matracích na postelích ve vlastním spacáku. Chata má mnoho místností, prostornou klubovnu a jídelnu, malou tělocvičnu a okolo je prostorná zahrada. Jsme na okraji Hodoňovic, kousek od lesa a malého lomu a většina programu bude probíhat venku. Chata je vybavena elektřinou, jsou tam záchody i koupelna.

V ceně akce je doprava, ubytování na 5 dní, program, pitný režim, strava 5x denně, dozor a materiální zajištění akce.

SRAZ v úterý 25. 10. 2022 v 17:00 na hlavním vlakovém nádraží ve Frenštátě (přijďte, prosím, včas, ať stihneme vlak), všechny věci sbalte do batohu, který unesete - potřebujeme je přepravit vlakem.

PŘÍJEZD v sobotu 29. 10. 2022 v 16:38 na hlavní vlakové nádraží ve Frenštátě (je to čas příjezdu vlaku do stanice)

Informace před i v průběhu podzimek: Kateřina Smolanová (Kasmina), tel: 736 480 463, smolanova@astrafren.cz

Na akci je nutné se předem elektronicky přihlásit, přihlášení je možné do neděle 23. 10. 2022. Kapacita akce je omezena. Neváhej a pojeď s námi užít si aktivní podzimky v přírodě.


Platba je možná převodem na účet (variabilní symbol obdržíte v emailu po přihlášení) nebo hotově na pokladně ASTRY. 

Platbu je nutné uhradit do neděle 23.10.2022.