Podzimní tábor 26.-30.10.2021

17.09.2021

Již několik let pořádáme výjezdový podzimní tábor. Loni nám to znemožnila situace ve světě, ale my se nevzdáváme a pro letošní prázdniny plánujeme opět další akci. Pravidelně totiž vyrážíme na chatu někde v okolí, kde společně prožijeme dobrodružství a společné chvíle. V rámci pobytu máme zajištěné ubytování, dopravu z Frenštátu, jídlo 5x denně, pitný režim, program.

Chceš si užít týden v přírodě s partou stejně naladěných lidí?
Máš zájem?
Tak neváhej a přihlas se!

Akce je pro všechny ve věku 8-15 let
Pro ty, kde se rádi baví!
Zveme přátele z oddílu i okolních měst a vesnic.

Cena: 1 000 Kč (v ceně je doprava, ubytování, strava od úterní večeře do sobotního oběda, program)

SRAZ: v úterý 26. 10. 2021 v 16:30 na hlavním vlakovém nádraží ve Frenštátě (přijďte, prosím, včas, ať stihneme vlak)

PŘÍJEZD: v sobotu 30. 10. 2021 v 15:06 na hlavní vlakové nádraží ve Frenštátě (čas příjezdu vlaku do stanice)

Co s sebou: teplý spacák, karimatka, ešus, hrnek, lžíce, přezůvky do chaty!, pláštěnka, ČELOVKA (nejlépe baterka, která lze upevnit na čelo :), dostatek vhodného oblečení a obutí do podzimní přírody, ale i pohodlné do chaty, ponožky a spodní prádlo v dostatečném množství, hygienické potřeby (kartáček, pasta, ručník, hřeben, pravidelné LÉKY-popsané i s dávkováním), čepice a rukavice, kartička zdravotní pojišťovny (nejlépe pouze kopie), respirátor do vlaku

Kde budeme? srub Baník nedaleko Ostravice (kousek od hotelu Sepetná), nachází se uprostřed lesa, kolem jsou louky i les, v chatě se topí dřevem a spí se na matracích, postelích nebo karimatkách ve vlastním spacáku. Záchody jsou suché a nachází se nedaleko chaty.

Kontakt v době akce: Smolanová Kateřina (hlavní vedoucí podzimek), tel: 736 480 463 (v případě potřeby volejte nebo pište SMS)

Těšíme se na setkání!