Víkendovka v lednu 26.-28.1.2024

07.01.2024

Čeká na nás víkendová akce na krásné chatě Višňovka, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden napínavý příběh V ŘÍŠI DIVŮ!

V ŘÍŠI DIVŮ

To je název víkendové akce určené nejen členům oddílu Artušovci a Artušovci Junior, ale také našim letním táborníkům, a samozřejmě také široké veřejnosti. Pojď s námi na víkendovou akci, která proběhne od pátku do neděle na chatě ve Vyšních Lhotách.


Čekají tě známé i neznámé hry a aktivity venku i v budově, pohodoví vedoucí a také parta kamarádů, kteří chtějí trávit volný čas stejně jako ty.


SRAZ: pátek 26.1.2024 v 15:30 na HLAVNÍM vlakovém nádraží, Frenštát p.R.


KONEC: neděle 28.1.2024 v 15:39 na HLAVNÍM vlakovém nádraží, Frenštát p.R.

Na chatu pojedeme vlakem do Frýdku a potom autobuse přímo na místo. Budeme ubytováni ve zděné chatě s elektřinou a spát budeme na postelích a matracích ve vlastním spacáku. Je pro vás zajištěna strava od páteční večeře do nedělního oběda. Připrav se na to, že budeme hrát hry i venku. Buď připraven na každé počasí.

Na akci je nutné se předem elektronicky přihlásit, přihlášení je možné do úterý 23. 1. 2024. Kapacita akce je omezena. Neváhej.


Cena:
V ceně akce je ubytování na 2 noci, program, pitný režim a strava od páteční večeře do nedělního oběda. Platba za akci je možná převodem na účet (nezapomeňte uvést variabilní symbol) nebo hotově na pokladně ASTRY. Platbu je nutné uhradit do úterý 23.1.2024.
Nepřehlédněte také storno podmínky na webu www.astrafren.cz .


Co si vzít s sebou?
SPACÁK, PŘEZŮVKY, čelovka/baterka, pohodlné sportovní oblečení do budovy i ven do lednového počasí (do sněhu), dobré boty, čepice, rukavice, hygienické potřeby, kartičku zdravotní pojišťovny.

Hlavní vedoucí akce: Kateřina Smolanová (Kasmína), tel: 736 480 463, smolanova@astrafren.cz
Programové vedoucí akce: Natálie Frantová (Natykoptéra) a Thea Mája Hubálková (Čajík)