ZÁHADA? 14.-16.1.2022

17.12.2021

Víkendová akce ve Frenštátě, která nabízí prostor vypnout od všedních starostí a prožít s oddílem Artušovci jeden tajemný příběh... Záhada? 

Záhada?
To je název víkendové akce určené členům oddílu Artušovci a Artušovci Junior. Pojď s námi na víkendovou akci, která proběhne od pátku do neděle v Astře ve Frenštátě.
Čekají tě opět zajímavé hry a aktivity venku i v budově, tví oblíbení vedoucí a také kamarádi z oddílu. Pojďme posílit týmové ducha :)

 

SRAZ: pátek 14.1.2022 v 17:00 v Astře ve Frenštátě (Martinská čtvrť 1159)

KONEC: neděle 16.1.2022 v 10:30 v Astře

Sejdeme se v Astře ve Frenštátě v pátek v 17:00. Budeme ubytováni v ubytovně a spát budeme na matracích ve vlastním spacáku. Je pro vás zajištěna strava od páteční večeře do nedělní snídaně. Připrav se na to, že vyrazíme ven.

Na akci je nutné se předem elektronicky přihlásit, přihlášení je možné do středy 12. 1. 2022. Kapacita akce je omezena. Neváhej.

Cena: 600 Kč 
(V ceně akce je ubytování na 2 noci, program, pitný režim a strava od páteční večeře do nedělní snídaně.) Platba za akci je možná převodem na účet (variabilní symbol obdržíte v emailu po přihlášení) nebo hotově na pokladně ASTRY. Platbu je nutné uhradit do středy 12.1.2022.
Nepřehlédněte storno podmínky v popisku na webu www.astrafren.cz . 

Co si vzít s sebou? SPACÁK, PŘEZŮVKY, čelovka/baterka, sportovní oblečení do budovy i ven do lednového počasí, dobré boty, čepice, rukavice, hygienické potřeby, kartičku zdravotní pojišťovny. 

Hlavní vedoucí akce: Kateřina Smolanová (Kasmina), tel: 736 480 463, smolanova@astrafren.cz 

Z aktuálních nařízení vlády je nutné se při nástupu na akci prokázat bezinfekčností. Myslete tedy na nutné testování a zajistěte si včas čas a místo. Bez prokázání není možné účastníka na akci přijmout. Účastníci se prokáží PCR, AG nebo samotest na místě (z preventivních důvodů prosíme i ty s prodělanou nemocí a očkováním)